Ga direct naar de contentGa direct naar de footer

Let op: werkzaamheden parkeergarage Hoofddorp

Publiceerdatum

Van 30 juni tot half september werkt Q-Park aan de parkeergarage bij het Spaarne Gasthuis in Hoofddorp.

Rijden via één op- en afrit

Tijdens de werkzaamheden kunt u alleen via één op- en afrit (de wokkel) naar boven en naar beneden rijden. Er staan verkeerslichten en verkeersregelaars om dit goed te regelen.  

Houd rekening met extra reistijd

Door de werkzaamheden kan het drukker zijn in de parkeergarage. U moet misschien even wachten om te parkeren. 's Ochtends hebben auto’s die de garage inrijden voorrang. Aan het einde van de dag hebben auto's die de garage uitrijden voorrang.

Minder parkeerplaatsen

Op alle verdiepingen zijn tijdelijk minder parkeerplaatsen beschikbaar. 

Parkeer op het parkeerterrein

Het Spaarne Gasthuis heeft ook een parkeerterrein aan de zuidkant van het gebouw. Volg de borden ‘parkeerterrein’ om daar te parkeren. 

Vragen?

Heeft u vragen over uw afspraak? Neem dan contact op met de polikliniek of afdeling waar u onder behandeling bent: Afdelingen en centra | Spaarne Gasthuis.